tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sukcesy policyjnej grupy SPEED w Warszawie - ponad tysic zatrzymanych praw jazdy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sukcesy policyjnej grupy SPEED w Warszawie - ponad tysic zatrzymanych praw jazdy

Autor: Redakcja 2019.04.03, 14:54 1 Drukuj

Z jednej strony ciężko nazwać zatrzymanie prawa jazdy "sukcesem", bo przecież podobno nie chodzi o statystyki, tylko o poprawę bezpieczeństwa na drogach. Na pewno nie można jednak odmówić działającej w warszawie specgrupie SPEED skuteczności - w 4 miesiące zatrzymała uprawnienia 1094 kierowcom i wystawiła prawie 5 tysięcy mandatów.

Portal brd24.pl przedstawił statystyki dotyczące 4 miesięcy działalności policyjnej grupy SPEED, o której my również pisaliśmy w zeszłym roku. Zespół ten, operujący w Warszawie i okolicach, dysponuje szybkimi, nieoznakowanymi radiowozami, w tym sportową Kią Stinger. Jego działalność skupia się na wyłapywaniu kierowców drastycznie przekraczających dozwoloną prędkość, ale policjanci z tej grupy wystawiają również mandaty za inne przewinienia.

NAS Analytics TAG

Według danych Komendy Głównej Policji dzięki działalności specgrupy SPEED w ciągu ostatnich 4 miesięcy w stolicy prawo jazdy zatrzymano 1094 kierowcom i wystawiono 5136 mandatów, w tym 4719 za przekroczenie dozwolonej prędkości. Daje to 270 zatrzymanych "plastików" miesięcznie i prawie 40 mandatów dziennie. Zatrzymano również 211 dowodów rejestracyjnych.

Źródło: brd24.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr