tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szeryf ze stolicy. 400 zgłoszeń miesięcznie od samozwańczego strażnika
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szeryf ze stolicy. 400 zgłoszeń miesięcznie od samozwańczego strażnika

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.02, 13:23 12 Drukuj

Pewien warszawski emeryt ma nietypowe hobby - fotografuje wykroczenia kierowców i rowerzystów, po czym wysyła zgłoszenia na policję. Osiągnął niezłe moce przerobowe, w ciągu miesiąca potrafi wysłać nawet 400 donosów.

Kierowcy, piesi i rowerzyści, poruszający się po centrum Warszawy, muszą się w ostatnim czasie szczególnie pilnować. Ich ewentualne wykroczenia mogą bowiem zarejestrować nie tylko straż miejska i policja, ale też tajemniczy "Strażnik Teksasu" z aparatem w ręku. Jak mówią stołeczni policjanci, osoba ta potrafi wysłać nawet 400 zgłoszeń miesięcznie, co przekracza możliwości pojedynczej komendy - sprawy te są rozsyłane po posterunkach w całym mieście, a nawet do podwarszawskich miejscowości.

NAS Analytics TAG

Służby podchodzą do działań zmotywowanego obywatela z dużym dystansem, mimo że jest on skuteczniejszy w działaniu niż niejeden fotoradar. Istnieje domniemanie, że anonimowym szeryfem może być emerytowany pracownik Najwyższej Izby Kontroli, mieszkający przy Al. Jerozolimskich, skąd pochodzi większość jego pamiątkowych fotografii, które trafiają następnie na policję. Cóż, wydaje się, że wcześniejsza profesja tego pana wiele tłumaczy…

Źródło: brd24.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: aaa 02/07/2019 19:08

kur*w jak ty nie brakuje

Odpowiedz
Autor:XXX 02/07/2019 13:41

To jest was już dwóch.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę