tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2,5 tysiąca blokad w miesiąc. Straż miejska idzie na wojnę z januszami parkowania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2,5 tysiąca blokad w miesiąc. Straż miejska idzie na wojnę z januszami parkowania

Autor: Raff 2018.03.29, 11:39 3 Drukuj

Straż miejska idzie na całość. W ciągu ostatniego miesiąca warszawscy strażnicy założyli 2,5 tys. blokad, a to nie jest ostatnie słowo. Prezydent stolicy zapowiada bezpardonową walkę z patologią nieprawidłowego parkowania.

Oto kolejny argument za przesiadką na jednoślad. Warszawscy strażnicy miejscy obudzili się z letargu i nadrabiają straty finansowe. W ciągu miesiąca udało im się założyć 2,5 tysiąca blokad. Dla kierowcy oznacza to wydatek minimum 100 zł, ale można wówczas mówić o dużym szczęściu.

NAS Analytics TAG

Zdaniem prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, działania straży miejskiej są skuteczne i będą kontynuowane. Zapowiada ona także zero tolerancji dla kierowców blokujących przejścia dla pieszych, chodniki i ulice w pobliżu szkół. Podobnego zdanie jest komendant straży miejskiej, Zbigniew Leszczyński, który wskazuje na skuteczność blokady jako nieuchronnej i kłopotliwej kary.

Jak zapewnia warszawska straż miejska to nie koniec działań wymierzonych w nieprawidłowo parkujących kierowców. Blokad ma być jeszcze więcej, a kontrole częstsze niż dotychczas. Szkoda tylko, że miasto tak ochoczo jak na działania straży nie wydaje pieniędzy na tworzenie miejsc parkingowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę