tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle precz z osiedla! Kontrowersyjna decyzja warszawskiej spółdzielni mieszkaniowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle precz z osiedla! Kontrowersyjna decyzja warszawskiej spółdzielni mieszkaniowej

Autor: Raff 2019.10.01, 09:42 10 Drukuj

Zakaz parkowania jednośladów poza wyznaczonymi miejscami wprowadziła jedna ze spółdzielni mieszkaniowych na warszawskim Ursynowie. Podobne kroki zapowiadają także inne spółdzielnie. 

Rosnąca popularność jednośladów skutkuje większą ich liczbą na ulicach. Ich właściciele muszą gdzieś ja parkować, a miejsca postojowe, zwłaszcza na osiedlach projektowanych przed rokiem 2000 to towar deficytowy. Dlatego większość właścicieli wykorzystuje każdy dostępny kawałek miejsca.

NAS Analytics TAG

To nie podoba się innym mieszkańcom osiedli, którzy skarżą się administracjom na wszechobecne motocykle i skutery, które ich zdaniem, tarasują chodniki, utrudniając przejście i blokując dojazd dla karetek i straży pożarnej.

Jedna ze spółdzielni mieszkaniowych na warszawskim Ursynowie (al. KEN 49) wydała zakaz parkowania motocykli i skuterów poza wyznaczonymi do tego celu miejscami. Władze spółdzielni zapowiadają, że niezastosowanie się do zakazu będzie skutkować wezwaniem straży miejskiej i odholowaniem pojazdu.

Pytani przez nas o decyzję administracji motocykliści mieszkający na tym osiedlu nie kryją oburzenia. Ich zdaniem liczba jednośladów wcale nie jest tak duża, by komukolwiek przeszkadzały, a skargi kierowane są przez kilku złośliwych mieszkańców.

Nad podobnym zakazem zastanawiają się także inne spółdzielnie mieszkaniowe.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę