tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poudniowa obwodnica Warszawy z polizgiem? GDDKiA: niekoniecznie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poudniowa obwodnica Warszawy z polizgiem? GDDKiA: niekoniecznie

Autor: Raff 2019.10.25, 15:33 Drukuj

Południowa obwodnica Warszawy nie będzie gotowa na czas - twierdzi burmistrz Ursynowa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad jest jednak bardziej optymistyczna.

Południowa obwodnica Warszawy jest jedną z najważniejszych inwestycji drogowych w stolicy. Po jej ukończeniu, radykalnie skróci się czas przejazdu od Wrocławia i Krakowa w stronę Siedlec i białoruskiej granicy. Budowa od początku była sporym wyzwaniem - trzeba było zbudować tunel pod Ursynowem i nowy most na Wiśle.

NAS Analytics TAG

Burmistrz Ursynowa twierdzi, że zapowiadany na sierpień 2020 termin oddania południowej obwodnicy jest nierealny. Innego zdania jest Małgorzata Tarnowska z GDDKiA. W rozmowie z portalem moto.pl potwierdziła wprawdzie, że są opóźnienia, ale termin sierpniowy oddania części A (Ursynów) i B (most na Wiśle) obwodnicy do użytku będzie dotrzymany.

Z trzymiesięcznym opóźnieniem trzeba będzie liczyć się w przypadku odcinka C, czyli węzła Patriotów, gdzie inwestor musiał wybudować nadplanowo fragment torowiska. Finalnie, cała obwodnica powinna być gotowa w grudniu 2020 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr