tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szybciej w Bieszczady - obwodnica Sanoka oddana do uytku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szybciej w Bieszczady - obwodnica Sanoka oddana do uytku

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.04, 01:28 1 Drukuj

Z końcem stycznia oddano do użytku obwodnicę Sanoka. Teraz wszyscy ci, którzy chcą rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady będą mogli ominąć zakorkowane miasto i szybciej dotrzeć do celu.

Obwodnica nie imponuje długością, ponieważ ta liczy zaledwie 7 kilometrów, ale za to rozwiązuje wiele problemów zarówno turystów jak i mieszkańców. Rozpoczyna się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 886 z drogą krajową 28 (ul. Krakowska), a na końcu łączy się z droga krajową 84 (ul. Lipińskiego).

NAS Analytics TAG

Po wyprowadzeniu tranzytu z miasta mieszkańcy z pewnością odetchną z ulga. Z równie dużą ulgą odetchną podróżujący przez Sanok, którzy dotychczas musieli stać w korkach. Budowa obwodnicy kosztowała ponad 207 milionów złotych. Z tej kwoty Unia Europejska dołożyła 144 milionów. Dofinansowanie przyznano w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr