tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Obwodnica Kłodzka otwarta! Wygodnie dojedziesz na Autostradę Sudecką
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Obwodnica Kłodzka otwarta! Wygodnie dojedziesz na Autostradę Sudecką

Autor: Raff 2018.05.29, 14:46 Drukuj

Obwodnica Kłodzka otwarta. Od poniedziałku, 28 maja, wybierając się na Drogę Stu Zakrętów lub Autostradę Sudecką, będziesz mógł wygodnie ominąć centrum miasta.

Każdy, kto w weekend lub w sezonie wakacyjnym wybrał się w Kotlinę Kłodzką wie, że główne miast regionu było wąskim gardłem. Tworzące się tutaj korki były szczególnie uciążliwe dla mieszkańców, ale także motocykliści mieli problem z przebiciem się przez centrum. Nowe fragmentu obwodnicy umożliwiają bezproblemowe przedostanie się na drogę w kierunku Kudowy Zdrój, zarówno od strony Wrocławia, jak i Opola.

NAS Analytics TAG

Obwodnica składa się z fragmentu DK33, biegnącego po zachodniej stronie Kłodzka i łącznika - odcinka DK46 zlokalizowanego po wschodniej stronie miasta. Tym sposobem niezależnie czy jedziesz od strony Wrocławia czy Opola, możesz wygodnie minąć centrum. Na nową inwestycję składają się dwie estakady: pierwsza nad Bystrzycą Dusznicką, druga Nysą Kłodzką.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę