tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Do Krakowa nawet godzinę szybciej! Otwarto nową obwodnicę na trasie S7

Do Krakowa nawet godzinę szybciej! Otwarto nową obwodnicę na trasie S7

Autor: Raff 2018.10.20, 16:37 Drukuj

Nawet godzinę zaoszczędzić można dzięki nowej obwodnicy, która w piątek została otwarta w newralgicznym punkcie trasy S7 z Warszawy do Krakowa.

W piątek rano otwarto liczący 25 kilometrów odcinek obwodnicy Radomia. Ten krótki odcinek będzie wybawieniem dla każdego, kto podróżuje w stronę Krakowa - fatalny stan nawierzchni i przestarzała infrastruktura drogowa sprawiały, że przejazd przez Radom mógł trwać nawet godzinę. Dla motocyklistów radomskie drogi są bardzo niebezpieczne z powodu głębokich kolein, które bardzo utrudniają przeciskanie się w korkach.

Fragment omijający Radom jest jedną z wielu inwestycji prowadzonych na trasie S7, łączącej północ z południem Polski. Trwają opóźnione prace nad oddaniem do użytku także odcinka Chęciny - Jędrzejów oraz od granicy województw do Skarżyska-Kamiennej. W 2020 roku odcinek od Grójca do granicy Małopolski powinien mieć już status drogi ekspresowej.

W kolejce czekają prace na odcinku Warszawa (węzeł Lotnisko) - Grójec, Widoma - Nowa Huta, Widoma - Szczepanowice oraz od granicy woj. małopolskiego do węzła Miechów.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę