tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Do Krakowa nawet godzin szybciej! Otwarto now obwodnic na trasie S7
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Do Krakowa nawet godzin szybciej! Otwarto now obwodnic na trasie S7

Autor: Raff 2018.10.20, 16:37 Drukuj

Nawet godzinę zaoszczędzić można dzięki nowej obwodnicy, która w piątek została otwarta w newralgicznym punkcie trasy S7 z Warszawy do Krakowa.

W piątek rano otwarto liczący 25 kilometrów odcinek obwodnicy Radomia. Ten krótki odcinek będzie wybawieniem dla każdego, kto podróżuje w stronę Krakowa - fatalny stan nawierzchni i przestarzała infrastruktura drogowa sprawiały, że przejazd przez Radom mógł trwać nawet godzinę. Dla motocyklistów radomskie drogi są bardzo niebezpieczne z powodu głębokich kolein, które bardzo utrudniają przeciskanie się w korkach.

NAS Analytics TAG

Fragment omijający Radom jest jedną z wielu inwestycji prowadzonych na trasie S7, łączącej północ z południem Polski. Trwają opóźnione prace nad oddaniem do użytku także odcinka Chęciny - Jędrzejów oraz od granicy województw do Skarżyska-Kamiennej. W 2020 roku odcinek od Grójca do granicy Małopolski powinien mieć już status drogi ekspresowej.

W kolejce czekają prace na odcinku Warszawa (węzeł Lotnisko) - Grójec, Widoma - Nowa Huta, Widoma - Szczepanowice oraz od granicy woj. małopolskiego do węzła Miechów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr