tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na gumie midzy pieszymi na lotnisku Chopina [przyapany na nagraniu]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Na gumie midzy pieszymi na lotnisku Chopina [przyapany na nagraniu]

Autor: Redakcja 2019.05.25, 17:36 5 Drukuj

W dzisiejszych czasach trzeba mieć się na baczności, bo kamery są już praktycznie wszędzie. Tym bardziej, jeśli mówimy o Warszawie, a już w szczególności, jeśli spawa dotyczy takiego miejsca jak lotnisko Chopina...

NAS Analytics TAG

Motocyklistę wykonującego radosne wheelie na przejściu dla pieszych, tuż obok nowego terminala na lotnisku Chopina, uchwycił na nagraniu przypadkowy kierowca, który natychmiast wysłał krótki film na Kontakt 24. W związku z powyższym motocyklista, być może nadal nieświadomy tego faktu, został głównym bohaterem strony głównej portalu TVN Warszawa. Film można zobaczyć na wspomnianym portalu, pod poniższym linkiem. Przypomnijmy, że jeśli zostaniemy złapani za jazdę motocyklem na jednym kole, grożą nam niestety dość poważne konsekwencje, z utratą prawa jazdy na czele.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor: Krysik 30/05/2019 12:20

Debi*

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr