tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Da na koo - za chwil nie mia prawa jazdy - Ostrw Mazowiecka z ostatniej chwili
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Da na koo - za chwil nie mia prawa jazdy - Ostrw Mazowiecka z ostatniej chwili

Autor: Raff 2020.01.18, 12:22 Drukuj

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyło się wheelie w wykonaniu motocyklisty z Ostrowi Mazowieckiej.

Wheelie i stoppie czyli guma i stopal to dla wielu z nas chleb powszedni, element motocyklowej kultury i dowód na opanowanie maszyny w stopniu wyższym niż standardowy.

NAS Analytics TAG

Niestety ewolucje takie nie spotykają się ze zrozumieniem policjantów, choć, jak pokazuje życie, także stróżom prawa nie są obce. Szczególnie o tej porze roku, gdy motocyklistów jest na drogach mniej, jazda na gumie budzi szczególne zainteresowanie policji.

Dziś dotarł do nas film, na którym widać motocyklistę z Ostrowi Mazowieckiej, który jechał na gumie ulicą Piłata. Za ten manewr kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr