tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guma w majestacie prawa, czyli pościg na kole [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guma w majestacie prawa, czyli pościg na kole [FILM]

Autor: Raff 2019.10.20, 12:05 3 Drukuj

W tak zwanych motocyklowych kuluarach toczą się nieustające dyskusje - jak to naprawdę jest z jazdą na jednym kole. Jedni twierdzą, że to całkowicie legalne i policja nie ma z tym problemu, inni daliby się pokroić, że kolega szwagra stracił przez gumowanie prawko.

NAS Analytics TAG

Tymczasem z pomocą przychodzi niemłody już film sprzed 4 lat. Wyraźnie widać na nim policjanta, który podczas pościgu jedzie na gumie. Czyli - można. No chyba że na kole jechał jako pojazd uprzywilejowany…

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę