tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 52-latek i robi takie rzeczy na motocyklu! Wiek to tylko liczba w dowodzie Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

52-latek i robi takie rzeczy na motocyklu! Wiek to tylko liczba w dowodzie

Autor: Raff 2019.09.21, 13:18 5 Drukuj

Więzienie w zawieszeniu, zabranie prawa jazdy, skierowanie na kurs doszkalający - takie konsekwencja jazdy na gumie poniósł 52-latek z Wielkiej Brytanii.

Policjanci z Berinsfield w Wielkiej Brytanii zostali wyprzedzeni przez kierowcę Suzuki GSX-R1000 jadącego na gumie. Ponieważ jechał bardzo szybko i ryzykownie, nie zdołali go złapać, ale wieczorem tego samego dnia inny patrol zauważył motocyklistę i zatrzymał go.

NAS Analytics TAG

Choć policjanci spodziewali się młokosa, okazało się, że sprawcą jest 52-latek. Za popełnione wykroczenia - między innymi niebezpieczną jazdę i przekroczenie prędkości sąd skazał motocyklistę na dziewięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok, odebranie prawa jazdy na rok, skierowanie na kurs sprawdzający kwalifikacje oraz karę grzywny w wysokości 200 funtów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę