tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 52-latek i robi takie rzeczy na motocyklu! Wiek to tylko liczba w dowodzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

52-latek i robi takie rzeczy na motocyklu! Wiek to tylko liczba w dowodzie

Autor: Raff 2019.09.21, 13:18 5 Drukuj

Więzienie w zawieszeniu, zabranie prawa jazdy, skierowanie na kurs doszkalający - takie konsekwencja jazdy na gumie poniósł 52-latek z Wielkiej Brytanii.

Policjanci z Berinsfield w Wielkiej Brytanii zostali wyprzedzeni przez kierowcę Suzuki GSX-R1000 jadącego na gumie. Ponieważ jechał bardzo szybko i ryzykownie, nie zdołali go złapać, ale wieczorem tego samego dnia inny patrol zauważył motocyklistę i zatrzymał go.

NAS Analytics TAG

Choć policjanci spodziewali się młokosa, okazało się, że sprawcą jest 52-latek. Za popełnione wykroczenia - między innymi niebezpieczną jazdę i przekroczenie prędkości sąd skazał motocyklistę na dziewięć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok, odebranie prawa jazdy na rok, skierowanie na kurs sprawdzający kwalifikacje oraz karę grzywny w wysokości 200 funtów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr