tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Półnagi motocyklista i długie wheelie między samochodami - czy to się dzieje naprawdę? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Półnagi motocyklista i długie wheelie między samochodami - czy to się dzieje naprawdę?

Autor: Alonzo 2019.04.20, 20:45 3 Drukuj

Prawdziwa fuzja styli, czyli stunt, połączony z szaleństwem, silnymi środkami psychotropowymi, nieograniczoną wyobraźnią i głupotą, przy której piecze skóra od samego patrzenia. Wszystko w ruchu ulicznym. Ten film udowadnia, że ludzka wyobraźnia nie ma granic. Czy też brak wyboraźni nie ma granic?

 

NAS Analytics TAG

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę