tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Półnagi motocyklista i długie wheelie między samochodami - czy to się dzieje naprawdę?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Półnagi motocyklista i długie wheelie między samochodami - czy to się dzieje naprawdę?

Autor: Alonzo 2019.04.20, 20:45 3 Drukuj

Prawdziwa fuzja styli, czyli stunt, połączony z szaleństwem, silnymi środkami psychotropowymi, nieograniczoną wyobraźnią i głupotą, przy której piecze skóra od samego patrzenia. Wszystko w ruchu ulicznym. Ten film udowadnia, że ludzka wyobraźnia nie ma granic. Czy też brak wyboraźni nie ma granic?

 

__________________________________________

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę