tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 150 km/h Legnicką po Wrocławiu przed kamerą policji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

150 km/h Legnicką po Wrocławiu przed kamerą policji

Autor: Alonzo 2019.04.21, 22:58 8 Drukuj

Motocykl to najtańsze 300 km/h na rynku. Czasem jest to zbyt łatwo dostępne 300 km/h na rynku. Potwierdza to motocyklista, który jechał ulicą Legnicką w Centrum Wrocławia z prędkością około 150 km/h. Policyjny wideorejestrator zarejestrował prędkość 143 km/h. Policjantom udało się dogonić i zatrzymać motocyklistę. Wtedy na jaw wyszło, że nie ma on uprawnień do prowadzenia motocykla, a sam motocykl nie ma badań technicznych.

Przypominamy, że polska Policja właśnie otrzymała nową partię samochodów BMW, z ktorych duża część będzie nieoznakowana i będzie patrolowała ulice. Wystarczy zbyt długie otwarcie przepustnicy, aby stać się filmowym "bohaterem" na stronie policja.pl i aby stracić prawo jazdy. Jedźcie ostrożnie i uważajcie na prędkościomierz:

NAS Analytics TAG

 

Źródło: Policja.pl

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę