tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 700 zł mandatu i 15 punktów karnych. Ten motocyklista grubo rozpoczął sezon [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

700 zł mandatu i 15 punktów karnych. Ten motocyklista grubo rozpoczął sezon [FILM]

Autor: Raff 2020.03.20, 22:33 7 Drukuj

Ten news będzie naszym apelem do was, motocyklistów. Czas epidemii i kwarantanny z nią związanej jest bardzo ważny. Owszem, motocykl zapewnia nam możliwość bezpiecznego transportu, ale… Właśnie - ale! Nie nadużywajmy sprzyjającego losu. Jeśli decydujemy się na jazdę nie róbmy tego w sposób ryzykowny. Na pewno nie tak, jak ten gość, który za swój temperament zapłacił 700 zł i dostał 15 punktów karnych.

Powiecie, że "normalnie jechał"? Nie - jest początek wiosny, kierowcy nie zdążyli się jeszcze przyzwyczaić do naszej obecności na drogach. Taka jazda niesie ze sobą ogromne ryzyko wypadku. Policja i służba zdrowia mają co robić, nie dostarczajmy im dodatkowej roboty.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę