tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 8 miesięcy więzienia za m.in. jazdę na kole
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

8 miesięcy więzienia za m.in. jazdę na kole

Autor: M.B. 2017.09.19, 10:32 12 Drukuj

Ciężko mają polscy motocykliści w UK, boleśnie się o tym przekonał jeden z nich. Jestem przekonany, że w naszym kraju skończyłoby się na sporym mandacie i miłej rozmowie z policjantami. W Wielkiej Brytanii jednak niefrasobliwa jazda Pawła skończyła się o wiele gorzej…

Jadąc po drodze szybkiego ruchu trzeba zachować uwagę i ostrożność, niestety 27-letni Paweł Ziętowski, na stałe mieszkający w miejscowości Harlow w Essex, o tym zapomniał. Potraktował autostradę jak zamknięty placyk do nauki jazdy na kole. Jadąc na swojej Yamasze R6 robił różne dziwne rzeczy - zdejmował i zakładał plecak, zrobił sobie selfie, dawał na gumę, przekraczał dozwoloną prędkość. Niestety wszystko co tego feralnego dnia zrobił, zarejestrowała kamera nieoznakowanego radiowozu, który podążał za nim.

~~~~~------~~~~~

Niefrasobliwość 27-latka zaprowadziła go przed oblicze sądu. I tak 18 września 2017 roku skazano go na 8 miesięcy więzienia oraz 28 miesięcy zakazu prowadzenia pojazdów. Sąd swoją decyzję uargumentował tym, że Polak swoim zachowaniem wykazał nieposzanowanie przepisów i reguł panujących na drogach, także w stosunku do innych motocyklistów, a jego zachowanie mogło doprowadzić do tragedii. Jak myślicie, słusznie go ukarano?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę