tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uciekający motocyklista i bezradność policji

Uciekający motocyklista i bezradność policji

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.07, 13:22 Drukuj

Brytyjska policja ma naprawde ogromny problem z ludźmi używającymi motocykli do łamania prawa. Funkcjonariusze nie są w stanie spacyfikować bandytów dokonujących napadów na skradzionych jednośladach, nie radzą sobie również z drobniejszymi wybrykami, takimi jak amatorski stunt na zatłoczonych ulicach.

Widoczny na filmie motocyklista nie zrobił w sumie nic strasznego, poza krótkim wheelie, którym celowo sprowokował podążających za nim policjantów. Następnie wykorzystał zwrotność motocykla i szybko przeskoczył na przeciwny pas autostrady, zostawiając w tyle bezradnych funkcjonariuszy, którzy utknęli wśród innych aut. Nie wjechał przy tym na szczęście pod rozpędzone samochody, chociaż był to ryzykowny manewr.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę