tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 CeBullitt, czyli dlaczego nie warto uciekać przed policją kradzionym motocyklem [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

CeBullitt, czyli dlaczego nie warto uciekać przed policją kradzionym motocyklem [FILM]

Autor: Raff 2018.03.14, 16:35 3 Drukuj

Nadzwyczajną głupotą popisał się młody mieszkaniec Gorzowa. Uciekał skradzionym w Niemczech Kawasaki Z800 przed policjantami, kilka razy ocierając się o śmierć.

Pragnienie posiadania własnego motocykla okazuje się czasem silniejsze niż zdrowy rozsądek i uczciwość. Młody mieszkaniec Gorzowa postanowił przywłaszczyć sobie w Niemczech piękne Kawasaki Z800. Motocykl zwrócił uwagę patrolu gorzowskiej drogówki, który postanowił zatrzymać kierowcę do kontroli.

NAS Analytics TAG

Motocyklista postanowił uciec przed policją. Na wąskich drogach przedmieść Gorzowa rozpędzał się nawet do 180 km/h i kilkakrotnie łapał pobocze. Kiedy motocyklista zorientował się, że nie zdoła uciec przed radiowozem, zatrzymał się, po czym został aresztowany.

Młody gorzowianin nie miał prawa jazdy kategorii A. Za ucieczkę przed policją, która traktowana jest jak przestępstwo, oraz kradzież motocykla grozi mu nawet 5 lat więzienia.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę