tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szalony pościg za motocyklistą. Prawie 1000 zł mandatu i 10 punktów karnych [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szalony pościg za motocyklistą. Prawie 1000 zł mandatu i 10 punktów karnych [FILM]

Autor: Raff 2018.04.20, 13:01 3 Drukuj

Prawie 160 km/h w mieście, brak uprawnień do kierowania motocyklem i ucieczka przed policją - to nie mogło zakończyć się dobrze. Konkretnie 1000-złotowym mandatem i utratą pozostałych uprawnień na 3 miesiące.

Do pościgu za motocyklistą doszło 15 kwietnia w Makowie Mazowieckim. Patrol policji zauważył kierowcę jednośladu, który dość nonszalancko traktował ograniczenie prędkości obowiązujące w terenie zabudowanym. Kiedy próba zatrzymania zakończyła się niepowodzeniem, podjęto pościg.

~~~~~------~~~~~

Po kilku kilometrach motocyklistę zatrzymano. Okazało się, że nie posiadał on prawa jazdy na motocykl. Policyjne urządzenia wskazały 154 km/h, co nawet biorąc pod uwagę ich niewielką precyzję, nijak nie mieści się w kategoriach przewidzianych dla ruchu miejskiego. 31-latek stracił prawo jazdy na samochód na 3 miesiące, zapłacił także 1000-złotowy mandat i odebrał 10 punktów karnych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę