tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ucieczka przed policj na skradzionym motocyklu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ucieczka przed policj na skradzionym motocyklu

Autor: M.B. 2017.08.14, 14:13 2 Drukuj

Policjanci z miejscowości Lubin w woj. dolnośląskim postanowili zatrzymać do kontroli motocyklistę, który poruszał się pojazdem z podgiętą tablicą rejestracyjną. Ten wybrał ucieczkę na, jak się okazało, skradzionym motocyklu. Uciekał nie tylko przed rutynową kontrolą, ale przed zasądzoną karą 5 lat pozbawienia wolności.

NAS Analytics TAG

Użytkownik drogi publicznej, poruszający się na motocyklu (nie napiszę o nim motocyklista) okazał się poszukiwanym przestępcą. Jechał kradzionym motocyklem - jako potwierdzenie zapłaty za niego pokazał sprzedającemu wydruk przelewu, którego jednak nigdy nie dokonał. Nie reagował na sygnały policjantów i próbował swoich sił w ucieczce. Tę zakończył jednak na skręcającym w lewo samochodzie. Po spektakularnym dzwonie kontynuował ucieczkę na piechotę. Udało mu się przebiec tylko kilkaset metrów. Zatrzymany nie miał przy sobie żadnych dokumentów, a funkcjonariuszom podał ustnie dane swojego brata. Okazało się jednak, że to 29 latek poszukiwany w całej Polsce kilkoma listami gończymi. Ukrywał się przed odbyciem kary 5 lat pozbawienia wolności. Do tej kary należy dodać grożące mu kolejne 5 lat za ucieczkę przed policją oraz 8 lat za oszustwo przy "zakupie" motocykla. Gratulujemy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr