tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawa: pościg karetki za motocyklistą. Nie miał prawa jazdy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawa: pościg karetki za motocyklistą. Nie miał prawa jazdy

Autor: Raff 2018.03.23, 10:12 Drukuj

Pościg niczym z thrillera rozegrał się na ulicach Warszawy. Karetka pogotowia przez Śródmieście goniła motocyklistę, który nie zatrzymał się po spowodowaniu kolizji.

Sytuacja zaczęła na moście Łazienkowskim. W czwartek, około 16.30 motocyklista spowodował kolizję, a następnie, zamiast zatrzymać się, by spisać oświadczenie, zaczął uciekać. Ratownicy medyczni ruszyli w pościg.

NAS Analytics TAG

Po kilku kilometrach rozpaczliwych prób ucieczki przed karetką motocyklista był zmuszony ulec przed warszawskimi korkami. W okolicach skrzyżowania Marszałkowskiej z Wilczą ratownicy złapali uciekiniera i zawiadomili policję.

Jak podaje TVN Warszawa motocyklista nie miał uprawnień do kierowania rodzajem motocykla, którym się poruszał. Niedoszłemu uciekinierowi pomocy medycznej udzielił drugi zespół ratownictwa medycznego wezwany na miejsce. 

O sprawę zapytaliśmy ratownika medycznego, który zdradził, że gdyby ratownicy nie złapali sprawcy, zostaliby karnie pozbawieni premii za uszkodzenie karetki.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę