tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Przegldy po staremu. Ministerstwo Infrastruktury wycofuje si z planw podwyek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Przegldy po staremu. Ministerstwo Infrastruktury wycofuje si z planw podwyek

Autor: Raff 2018.03.26, 19:31 Drukuj

Ministerstwo Infrastruktury wycofało się z pomysłu podwyżki opłat za obowiązkowe badania techniczne. Po 20 maja za motocykl zapłacimy zatem tyle, ile dotychczas - 62 zł.

NAS Analytics TAG

Kika dni temu przypominaliśmy, że Ministerstwo Infrastruktury zapowiedziało 20-procentowe podwyżki opłat za obowiązkowe przeglądy techniczne. Nowe stawki miałyby obowiązywać od 20 maja. Wirtualna Polska, powołując się na słowa rzecznika ministerstwa Szymona Huptysia informuje tymczasem, że resort zdecydował się wycofać z podwyżki oraz kilku innych, zapowiadanych wcześniej zmian.

Oprócz dotyczasowych stawek opłat, po staremu zostaje także możliwość dokonania spóźnionego przeglądu na każdej stacji diagnostycznej. Wcześniejsze propozycje przewidywały, że przegląd po czasie mógł być wykonany tylko na jednej z 16 stacji współpracujących z Transportowym Dozorem Technicznym. Niestety, zapis mówiący o podwójnej stawce za spóźniony przegląd pozostaje.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr