tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Abus 8008 Granit Detecto XPlus - niepokonana blokada tarczy hamulcowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Abus 8008 Granit Detecto XPlus - niepokonana blokada tarczy hamulcowej

Autor: Redakcja 2018.03.22, 14:50 1 Drukuj

Abus 8008 Granit Detecto XPlus to niezwykle zwarta i kompaktowa blokada tarczy hamulcowej, wyróżniająca się przy tym bardzo dużą wytrzymałością i nowoczesną konstrukcją. Jest niezastąpiona wszędzie tam, gdzie transport dużych i ciężkich urządzeń jest utrudniony.

Wygląd zewnętrzny blokady Abus 8008 Granit Detecto XPlus może początkowo zmylić. Urządzenie jest niewielkie, ma elegancki i nowoczesny kształt, a jego srebrny kolor pozwala mu wtopić się w bryłę motocykla. To jednak tylko pozory - model ten dostał aż 19 punktów w 20-stopniowej skali skuteczności, stosowanej przez firmę Abus. Próba jego sforsowania może dla potencjalnego złodzieja oznaczać naprawdę bardzo trudny dzień w pracy…

NAS Analytics TAG

Znajdź sklep z produktami ABUS w swojej okolicy

Mały twardziel

Najpierw twarde fakty. Blokada Abus 8008 Granit Detecto XPlus ma tylko 60 mm długości, lecz waży przy tym 1200 gramów. Jest więc bardzo zbitym i wytrzymałym kawałkiem metalu. Obudowę urządzenia oraz główny trzpień zamykający o grubości 16 mm wykonano ze wzmacnianej, hartowanej stali. Blokada otwierana jest i zamykana przy pomocy zamka Abus XPlus, bardzo odpornego na próby manipulacji i otwarcia innymi narzędziami, niż oryginalny klucz. Wyposażono go również w specjalną klapkę, która uniemożliwia wnikanie zanieczyszczeń do wnętrza mechanizmu.

Szczypta elektroniki

Model 8008 Granit Detecto XPlus posiada wbudowany alarm, działający z głośnością 100 dB. Po 15 sekundach przerywa on pracę i ponownie przechodzi w stan uśpienia. Wielopłaszczyznowy detektor ruchu wykrywa uniesienie motocykla i sygnałem dźwiękowym płoszy złodzieja, a także przypomina kierowcy o obecności blokady na kole. Osobne dźwięki informują o uzbrojeniu systemu i ewentualnej konieczności wymiany baterii. Urządzenie zasilane jest niewielką baterią typu CR2, która znajduje się w zestawie.

Praktyczne dodatki

Blokada Abus 8008 Granit Detecto XPlus sprzedawana jest w komplecie z miękkim pokrowcem transportowym, a także z dwoma kluczykami, z których jeden wyposażono w praktyczną lampkę LED, ułatwiającą obsługę urządzenia w zaciemnionych miejscach. Dołączona dodatkowa karta kodowa pozwala skonfigurować kilka różnych produktów Abus, np. blokadę i łańcuch z kłódką, tak by można je było otwierać wspólnym kluczem. Bardzo ułatwia to codzienne korzystanie z zabezpieczeń antykradzieżowych. Niewielkie rozmiary modelu 8008 Granit Detecto XPlus czynią z niego idealne rozwiązanie dla małych schowków, np. pod siodłem.

Znajdź sklep z produktami ABUS w swojej okolicy

Dlaczego Abus?

Abus jest niemiecką firmą, której doświadczenie w produkcji zabezpieczeń antykradzieżowych sięga 1924 roku. Wypracowane w tym czasie technologie, procedury i standardy bezpieczeństwa pozwalają zaoferować klientom sprawdzone i skuteczne produkty najwyższej jakości. Abus to stuprocentowa marka premium w tej kategorii akcesoriów motocyklowych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr