tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Abus Granit Power 58 - uniwersalna i skuteczna blokada U-lock [opis, opinia, cena]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Abus Granit Power 58 - uniwersalna i skuteczna blokada U-lock [opis, opinia, cena]

Autor: Redakcja 2018.03.29, 15:18 Drukuj

Blokady przeciwkradzieżowe typu U-lock są wciąż bardzo popularne wśród motocyklistów, głównie ze względu na swoją niezwykle wysoką wytrzymałość. Abus Granit Power 58 to jeden z najlepszych na rynku produktów z tego segmentu, gwarantujący najwyższą skuteczność.

Konstrukcja blokady typu U-lock to żadna filozofia - jest to po prostu solidne, stalowe jarzmo, które przekłada się przez koło, obejmując widelec i zamyka z drugiej strony zamkiem. Prostota tej konstrukcji to jednocześnie źródło jej wieloletniego sukcesu na rynku motocyklowym. Blokada wykonana z najlepszych materiałów, spięta odpowiednio wytrzymałym zamkiem, jest praktycznie nie do sforsowania nawet przez bardzo zdeterminowanego złodzieja.

NAS Analytics TAG

Znajdź sklep z produktami Abus w swojej okolicy

Abus Granit Power 58 to klasyka gatunku, pochodząca od renomowanego producenta. Jarzmo wykonane jest ze stalowego pręta o przekroju okrągłym i średnicy 16 mm. Wraz z obudową z tworzywa sztucznego średnica wynosi 18 mm. Końcówki jarzma ryglowane są obustronnie kulkowo i zabezpieczone przed ukręceniem. Również obudowę zamka wykonano z hartowanej stali, a jego wkładka Abus X-Plus jest odporna na próby otwarcia innymi narzędziami. Zamek jest dodatkowo zabezpieczony klapką, chroniącą mechanizm przed wnikaniem kurzu i brudu. Firma Abus stosuje 20-stopniową skalę oceny skuteczności swoich produktów, a U-lock Granit Power 58 otrzymał aż 18 punktów. Jest to więc bardzo mocny zawodnik.

Abus Granit Power 58 występuje w trzech wersjach, z jarzmami o długości 10, 26 i 31 cm, dzięki czemu można go dokładnie dopasować do danego modelu motocykla. W komplecie znajdują się dwa klucze, w tym jeden wyposażony w lampkę LED, ułatwiającą otwieranie blokady po zmroku. Dołączono również specjalną kartę kodową, umożliwiającą zamówienie kolejnych produktów Abusa, które będą otwierane tym samym kluczem. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, eliminujące potrzebę wożenia ze sobą pęku kluczy. Blokadę, w zależności od modelu motocykla, można przewozić pod siodłem, w kufrze lub sakwie, a także za pomocą uchwytu SH58 przytwierdzić w innym dogodnym miejscu na pojeździe. Najwyższą skuteczność zabezpieczenia antykradzieżowego uzyskamy łącząc U-lock Granit Power 58 z łańcuchem, który umożliwi przypięcie motocykla do stałego obiektu - słupka, znaku drogowego, balustrady lub drzewa.

Cena: od 545 zł za wersję 100 mm

Znajdź sklep z produktami Abus w swojej okolicy

Dlaczego Abus?

Abus to niemiecka firma z bardzo długą tradycją, działa na rynku od 1924 roku. Jej właściciele nie uznają kompromisów w kwestii jakości swoich produktów. Każdy proces - projektowanie, produkcja, sprzedaż i obsługa posprzedażowa - jest dokładnie przemyślane i przeprowadzany zgodnie z najwyższymi standardami. Abus to marka klasy premium, co znajduje odzwierciedlenie w każdym detalu sprzedawanych pod nią produktów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr