tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 acuch z zamkiem - Abus Granit CityChain XPlus 1060 [opis, opinia, cena]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

acuch z zamkiem - Abus Granit CityChain XPlus 1060 [opis, opinia, cena]

Autor: Redakcja 2018.03.15, 09:53 Drukuj

Łańcuch z zamkiem to bardzo praktyczne rozwiązanie, jeśli często zmieniamy miejsce postoju w mieście i potrzebujemy lekkiego, ale skutecznego sposobu na przymocowanie jednośladu do nieruchomego obiektu. Abus Granit CityChain XPlus 1060 jest sprawdzonym rozwiązaniem od renomowanego producenta, które można stosować do szybkiego zabezpieczania motocykli i skuterów.

Tradycyjne łańcuchy z kłódką są skutecznym sposobem na utrudnienie pracy złodziejom, mają jednak kilka wad. Przede wszystkim są ciężkie i kłopotliwe w przewożeniu i zapinaniu. Dobrze sprawdzają się na miejscu stałego postoju, lecz do użytku w różnych lokalizacjach w mieście lepiej użyć kompaktowego łańcucha z wbudowanym zamkiem, takiego jak Abus Granit CityChain XPlus 1060. Łączy on w sobie skuteczność tradycyjnego łańcucha z łatwością przewożenia i zapinania - w zamku zapinany jest tylko jeden jego koniec.

NAS Analytics TAG

Znajdź sklep z produktami Abus w swojej okolicy

Łańcuch Granit CityChain XPlus 1060 wykonany jest z 10-milimetrowych stalowych ogniw o przekroju sześciokąta i umieszczony w specjalnym miękkim rękawie, który zapobiega ewentualnym zarysowaniom motocykla. Specjalne mocowanie Power Link zapewnia jego bardzo mocne połączenie z zamkiem wykonanym w technologii Power Cell, wyjątkowo odpornym na uderzenia i próby rozerwania. Zamek przykryty jest klapką, która nie dopuszcza do środka kurzu i brudu i jest równocześnie bardzo odporny na próby otwarcia przy użyciu innych narzędzi niż klucz. Firma Abus daje bardzo praktyczną możliwość zamówienia kilku różnych produktów, które otwierane będą wspólnym kluczem. Łańcuch po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i można go łatwo transportować, np. pod siedzeniem. Dodatkowe udogodnienie to specjalny, miękki pokrowiec.

Abus Granit CityChain XPlus 1060 występuje w trzech długościach - 110, 140 i 170 cm. Krótsze zajmują mniej miejsca, są lżejsze i łatwiejsze w transporcie. Dłuższe z kolei dają więcej możliwości przypięcia do różnych stałych obiektów, można nimi również spiąć dwa motocykle na raz. W 20-stopniowej skali skuteczności zabezpieczeń, stosowanej przez firmę Abus, łańcuch Granit CityChain XPlus 1060 otrzymał 15 punktów. Jest więc solidnym elementem zabezpieczającym. Idealna kombinacja to połączenie go z jedną z blokad na tarczę hamulcową, wyposażoną w alarm. Możemy mieć wtedy pewność, że złodziej będzie miał bardzo ciężkie zadanie.

Cena: od 520 zł

Znajdź sklep z produktami Abus w swojej okolicy

Dlaczego Abus?

Marka Abus to od lat synonim najwyższej jakości w dziedzinie motocyklowych zabezpieczeń antykradzieżowych. Niemiecka firma działa na rynku od 1924 roku i od samego początku utrzymuje bardzo rygorystyczne standardy, począwszy od procesu projektowania po produkcję, sprzedaż i serwis posprzedażowy. Jej produkty są niezawodne, odporne na ciężkie warunki, łatwe w obsłudze i co najważniejsze - skuteczne. Abus to marka premium, której produkty w pełni zasługują na swoją cenę. Więcej na www.abus.com/pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr