tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Krakw: pocig za motocyklist po obwodnicy miasta [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Krakw: pocig za motocyklist po obwodnicy miasta [FILM]

Autor: Raff 2018.07.06, 11:09 6 Drukuj

5 lat więzienia i 5000 zł grzywny grozi krakowskiemu motocykliście, który podjął próbę ucieczki przed policją na obwodnicy miasta. Funkcjonariusze odstąpili od nałożenia mandatu, kierując sprawę do sądu.

Od czerwca ubiegłego roku ucieczka przed policją traktowana jest nie jak wykroczenie, a przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do 5 lat. Taka właśnie kara grozi krakowskiemu motocykliście, który nie zareagował na sygnały dawane przez patrol drogówki i zdecydował się na ucieczkę.

NAS Analytics TAG

W czasie pościgu policjanci zarejestrowali szereg innych wykroczeń - wymuszanie pierwszeństwa, brak sygnalizowania zamiaru zmiany pasa ruchu, przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 100 km/h. Po zatrzymaniu kierowcy w okolicach węzła Bieżanów, okazało się że motocykl nie posiada ważnych badań technicznych, zapewne z powodu nieprawidłowego stanu technicznego.

Policjanci odstąpili od nałożenia mandatu, kierując sprawę do sądu. Za ucieczkę przed policją motocykliście grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, uzupełniona wysoką grzywną za pozostałe wykroczenia - sąd może nałożyć nawet 5000 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Autor:thufia 06/07/2018 13:27

I bardzo dobrze...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr