tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kraków: pościg za motocyklistą po obwodnicy miasta [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kraków: pościg za motocyklistą po obwodnicy miasta [FILM]

Autor: Raff 2018.07.06, 11:09 6 Drukuj

5 lat więzienia i 5000 zł grzywny grozi krakowskiemu motocykliście, który podjął próbę ucieczki przed policją na obwodnicy miasta. Funkcjonariusze odstąpili od nałożenia mandatu, kierując sprawę do sądu.

Od czerwca ubiegłego roku ucieczka przed policją traktowana jest nie jak wykroczenie, a przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do 5 lat. Taka właśnie kara grozi krakowskiemu motocykliście, który nie zareagował na sygnały dawane przez patrol drogówki i zdecydował się na ucieczkę.

NAS Analytics TAG

W czasie pościgu policjanci zarejestrowali szereg innych wykroczeń - wymuszanie pierwszeństwa, brak sygnalizowania zamiaru zmiany pasa ruchu, przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 100 km/h. Po zatrzymaniu kierowcy w okolicach węzła Bieżanów, okazało się że motocykl nie posiada ważnych badań technicznych, zapewne z powodu nieprawidłowego stanu technicznego.

Policjanci odstąpili od nałożenia mandatu, kierując sprawę do sądu. Za ucieczkę przed policją motocykliście grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, uzupełniona wysoką grzywną za pozostałe wykroczenia - sąd może nałożyć nawet 5000 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:thufia 06/07/2018 13:27

I bardzo dobrze...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę