tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drewnigale. Grubo ciosany motocykl społecznościowy [FILM]
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Drewnigale. Grubo ciosany motocykl społecznościowy [FILM]

Autor: Raff 2018.03.26, 20:23 Drukuj

Słyszeliśmy o domach z bali, ale motocykl wykonany w tej technologii to dla nas nowość. Najważniejsze, że daje frajdę i robi lans. No i zabierze do biedry całą paczkę ziomków.

Nasza skrzynka na Facebooku zasypywana jest prośbami o udostępnienie zbiórki na wymarzony motocykl. Są ludzie, którzy wolą siedzieć i czekać na cud, zamiast wziąć parę narzędzi i skoczyć do lasu by wystrugać sobie własny sprzęt.

Nie wierzycie - to zobaczcie! Przy odrobinie dobrej woli i smykałce do prac ręcznych można wystrugać sobie prawdziwe cacko. Może nie błyszczy tak pięknie niej Panigale V4, ale ma nad włoskim sportem co najmniej dwie przewagi - zabierze więcej pasażerów, a kiedy w markecie trafi się wyprzedaż, przewiezie pralkę i karton pomarańczy.

NAS Analytics TAG

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę