tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Drewnigale. Grubo ciosany motocykl społecznościowy [FILM]

Drewnigale. Grubo ciosany motocykl społecznościowy [FILM]

Autor: Raff 2018.03.26, 20:23 Drukuj

Słyszeliśmy o domach z bali, ale motocykl wykonany w tej technologii to dla nas nowość. Najważniejsze, że daje frajdę i robi lans. No i zabierze do biedry całą paczkę ziomków.

Nasza skrzynka na Facebooku zasypywana jest prośbami o udostępnienie zbiórki na wymarzony motocykl. Są ludzie, którzy wolą siedzieć i czekać na cud, zamiast wziąć parę narzędzi i skoczyć do lasu by wystrugać sobie własny sprzęt.

Nie wierzycie - to zobaczcie! Przy odrobinie dobrej woli i smykałce do prac ręcznych można wystrugać sobie prawdziwe cacko. Może nie błyszczy tak pięknie niej Panigale V4, ale ma nad włoskim sportem co najmniej dwie przewagi - zabierze więcej pasażerów, a kiedy w markecie trafi się wyprzedaż, przewiezie pralkę i karton pomarańczy.

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę