tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjanci ścigając jednego motocyklistę wysyłają do szpitala innego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policjanci ścigając jednego motocyklistę wysyłają do szpitala innego

Autor: M.B. 2017.08.14, 11:34 22 Drukuj

W ubiegłym tygodniu doszło do niecodziennego zdarzenia z udziałem policyjnego radiowozu i motocykla w miejscowości Szamocin w woj. wielkopolskim. Ścigający motocyklistę policjanci spowodowali wypadek, w którym ucierpiał inny motocyklista.

Policyjny patrol próbował zatrzymać do kontroli motocyklistę. Ten wybrał jednak ucieczkę. Policjanci rzucili się za nim w pogoń. Ta nie trwała jednak długo. Na ul. Szkolnej zderzyli się z prawidłowo poruszającym się po drodze innym motocyklistą. W wyniku wypadku doznał on poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęcie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

NAS Analytics TAG

A co z winowajcą, czyli motocyklistą który nie zatrzymał się do kontroli? Oczywiście uciekł i nie został rozpoznany, bo… cytujemy wypowiedź rzeczniczki prasowej KPP w Chodzieży, Karoliny Smardz -Dymek: - Tablice były przekręcone, dlatego funkcjonariusze nie mogli spisać z nich numeru.

Oby mniej takich nieudanych akcji…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę