tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cytat ze znanego filmu na tablicy nie pomógł. Ucieczka przed policją też nie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Cytat ze znanego filmu na tablicy nie pomógł. Ucieczka przed policją też nie

Autor: Don Pedro 2017.08.30, 14:56 10 Drukuj

W Olsztynie motocyklista przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, po czym nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. To jednak dopiero początek wielkiej "kumulacji".

33-latek przewrócił się podczas ucieczki. Jak się później okazało motocyklista był nietrzeźwy i nie miał uprawnień do kierowania, a sam motocykl był niedopuszczony do ruchu. Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadanie substancji pschychoaktywnych, które znaleziono podczas przeszukania. Mamy tu więc prawdziwą "kumulację". W takcie kontroli okazało się też, że tablica rejestracyjna motocykla została zakryta naklejką, ze znanym cytatem pochodzącym z Polskiego filmu. Obstawiajcie, jaki to mógł być cytat?

NAS Analytics TAG

Jedyna pozytywna wiadomość w całej historii jest taka, że w wyniku wywrotki mężczyźnie nic się nie stało… Teraz motocyklista odpowie za złamanie całego szeregu przepisów ruchu drogowego. Na ten moment nałożono na niego karę grzywny w wysokości 1800 zł i 7 punktów karnych. Za próbę ucieczki, posiadanie narkotyków oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości będzie się tłumaczyć przed sądem.

Przypomnijmy tylko, że w myśl zmienionych niedawno przepisów, ucieczka przed policją jest klasyfikowana, jako przestępstwo.

Źródło: www.policja.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: To jest Polska 30/08/2017 22:34

To jest Polska

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę