Cytat ze znanego filmu na tablicy nie pomógł. Ucieczka przed policją też nie

Autor: Don Pedro 2017.08.30, 14:56 10 Drukuj

W Olsztynie motocyklista przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, po czym nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. To jednak dopiero początek wielkiej "kumulacji".

33-latek przewrócił się podczas ucieczki. Jak się później okazało motocyklista był nietrzeźwy i nie miał uprawnień do kierowania, a sam motocykl był niedopuszczony do ruchu. Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadanie substancji pschychoaktywnych, które znaleziono podczas przeszukania. Mamy tu więc prawdziwą "kumulację". W takcie kontroli okazało się też, że tablica rejestracyjna motocykla została zakryta naklejką, ze znanym cytatem pochodzącym z Polskiego filmu. Obstawiajcie, jaki to mógł być cytat?

Jedyna pozytywna wiadomość w całej historii jest taka, że w wyniku wywrotki mężczyźnie nic się nie stało… Teraz motocyklista odpowie za złamanie całego szeregu przepisów ruchu drogowego. Na ten moment nałożono na niego karę grzywny w wysokości 1800 zł i 7 punktów karnych. Za próbę ucieczki, posiadanie narkotyków oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości będzie się tłumaczyć przed sądem.

Przypomnijmy tylko, że w myśl zmienionych niedawno przepisów, ucieczka przed policją jest klasyfikowana, jako przestępstwo.

Źródło: www.policja.pl

Zdjęcia
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: To jest Polska 30/08/2017 22:34

To jest Polska

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę