tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask do gry nogami, czyli alkoholowa przygoda mionika jednoladw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kask do gry nogami, czyli alkoholowa przygoda mionika jednoladw

Autor: Raff 2018.03.14, 16:17 Drukuj

Pijany, bez dokumentów, a w dodatku w kasku założonym w drugą stronę podróżował pewien dżentelmen z Sierpca. Swoje życie zawdzięcza komendantowi policji, który namierzył delikwenta podczas powrotu ze służby.

Fantazja kierowców potrafi zadziwić. Co rusz słyszymy o przypadkach ucieczki przed policją, karkołomnych wyczynach na drodze, ostatnio nawet o zawracaniu w tunelu. Na prowadzenie w rankingu kierowców ekstremalnych wysunął się ostatnio miłośnik mocnych trunków i motorowerzysta w jednym, mieszkaniec Sierpca.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Ów dżentelmen, kupiwszy nowy skuter, wzniósł toast za udany zakup i wyruszył w drogę celem sprawdzenia własności jezdnych jednośladu. Zamroczony alkoholem zapomniał procedury zakładania kasku i, w konsekwencji, pomylił miejsce przeznaczone na szyję z tym przeznaczonym na twarz.

Zapewne to właśnie było przyczyną chwiejnej jazdy, którą to zauważył komendant policji wracający z pracy. Po skontrolowaniu okazało się, że miłośnik jednośladów wzniósł znacznie więcej niż jeden toast - w jego krwi znaleziono ponad 2 promile alkoholu. Nie znaleziono za to żadnych dokumentów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr