tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pijany kierowca - motocyklista nie ma szans
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pijany kierowca - motocyklista nie ma szans

Autor: Alonzo 2016.05.17, 10:32 12 Drukuj

Jeśli zastanawiacie się jak wyglądają te najbardziej tragiczne wypadki motocyklowe, to materiał pokazany poniżej jest tego dobrą ilustracją. Pijany kierowca samochodu, utrata kontroli nad pojazdem i zajechanie drogi. Mówiąc krótko - kilka sekund przesądzające o czyimś życiu lub śmierci.

Do wypadku doszło w Rosji, kompletnie pijany kierowca samochodu nie odniósł obrażeń, motocyklista poniósł śmierć na miejscu. To niestety kolejne przypomnienie że na drodze motocyklista musi myśleć nie tylko za siebie, ale także za innych...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę