tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tylko 1800 zł grzywny i 7 punktów za czerwone światło, brak praw jazdy i ucieczkę? Wyjaśniamy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tylko 1800 zł grzywny i 7 punktów za czerwone światło, brak praw jazdy i ucieczkę? Wyjaśniamy

Autor: Don Pedro 2017.08.31, 13:51 1 Drukuj

Waszych komentarzy pełnych oburzenia po wczorajszej informacji dotyczącej nietrzeźwego motocyklisty zatrzymanego w Olsztynie nie było końca…

Wszystkim trudno było uwierzyć, że kierowca, pomimo złamania szeregu przepisów, z brakiem właściwej kategorii prawa jazdy włącznie, dostał tak niewspółmierną do swoich czynów karę. Przypomnijmy, że na długiej liście znalazły się:

  • przejazd przez skrzyżowanie na czerwonym świetle;
  • kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu;
  • kierowanie bez właściwych uprawnień;
  • niedostosowanie prędkości do panujących warunków i finalnie wywrotka;
  • próba ucieczki przed Policją;
  • kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości;
  • posiadanie przy sobie substancji zabronionych;

Dodajmy, że ostatnie trzy pozycje na powyższej liście są klasyfikowane, jako przestępstwa. Uściślijmy zatem kwestię kary. Wspomniana przez nas kara grzywny w wysokości 1800 zł i 7 punktów karnych zostały nałożone na kierowcę na miejscu, po zatrzymaniu, lecz to nie wszystko. Wspomnieliśmy, że dodatkowo sprawa została skierowana do sądu. Jak podaje portal policja.pl, finalnie kierowcy grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę