tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe Bezalkoholowe. Browar na Jurze przychodzi z odsiecz spragnionym motocyklistom!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe Bezalkoholowe. Browar na Jurze przychodzi z odsiecz spragnionym motocyklistom!

Autor: Raff 2018.03.12, 16:42 1 Drukuj

Piwo motocyklowe, z zerową zawartością alkoholu, to nowa propozycja rzemieślniczego Browaru na Jurze. Piwo górnej fermentacji ma bogaty chmielowy bukiet.

Trudno znaleźć kogoś, kto cierpi bardziej niż motocyklista, który w upalny letni dzień zatrzyma się nad brzegiem jeziora w piwnym ogródku. Każdy kufel zimnego napoju uśmiecha się do nas, a całe ciało błaga o łyk ożywczego nektaru. Nic z tego - jak wiadomo promile z oktanami tworzą zabójczą mieszankę.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Z pomocą cierpiącym motocyklistom przychodzi zawierciański Browar na Jurze, który uwarzył piwo specjalnie dla motocyklistów - Motocyklowe Bezalkoholowe. W odróżnieniu od koncernowych propozycji, które w smaku przypominają raczej kranówę z żółcią niż piwo, Motocyklowe Bezalkoholowe będzie warzone z wykorzystaniem najlepszych składników.

W produkcji użyte zostaną słody Pilzneński, pszeniczny i Carahel oraz znakomite chmiele Columbus, Cryo-Citra, Citra i Amarillo. O piwo pytajcie w waszych ulubionych lokalach. Producent planuje sprzedawać złocisty napój w cenie około 5 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr