Piłe¶, nie wsiadaj na moto
Alkohol i motocykle to zły duet. Takie wygłupy prawie zawsze kończą się źle lub bardzo źle. W tym przypadku skończyło się na kompromitacji przed kolegami i drobnych uszkodzeniach maszyny.
Widząc w podobnej sytuacji swojego znajomego zabieracie mu kluczyki, czy kibicujecie, wyciągacie telefon i zaczynacie nagrywać?
Reklama
KTM 125 Duke vs 390 Duke 2026. Który pasuje do ciebie lepiej i dlaczego odpowiedź nie jest oczywista
KTM konsekwentnie buduje klasę swoich nakedów, a obecny rok przynosi kolejny rozdział w wykonaniu 125 Duke i 390 Duke. Oba motocykle dzielą tę samą filozofię, podobne ramy i tę samą agresywną stylistykę, ale różnice też są niemałe. Czy można porównywać te maszyny?












Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarzeI co z tego że uruchamia tylny hamulec, uruchamia go ruch przedniego zawieszenia i jest to niewielka siła. a nawet jak staniesz na dĽwigni tylnego hamulca to taki silnik tylko parsknie smiechem. ...
OdpowiedzCBS Hondy uruchamia tylny hamulec przy nacisku na dĽwignie przedniego hamulca a nie żadne zawieszenie... to raz, a dwa, że i w furze i na moto z CBS da się spalić gumę trzymaj±c hamulec ALE trzymaj±c go z wyczuciem - w każdym poprawnie działaj±cym moto i samochodzie hamulec będzie w stanie zdusić silnik (w pełni wci¶nięty hamulec oczywi¶cie.) Słowem masz trochę racji a trochę nie wiesz o czym mówisz :)
OdpowiedzDual-CBS - o paleniu gumy można zapomnieć. Zreszt± który normalny wła¶ciciel VFR chciałby to takim motocyklem robić? ;)
Odpowiedzczłowiek marzy o VFR-ce a ogladajac takie filmiki... :-(
OdpowiedzVtec-iem palić gume? Na hamulcu? Przecież to ma hamulce w dualu, nacisk na przednie koło uruchamia tylni hamulec. Wiem bo sam mam ten moto.
Odpowiedzto chyba jeĽdzić nie umiesz bo szwagier ma vtec i co ¶wiatła w dymie stoi
OdpowiedzTylko po co palić gume na każdych ¶wiatłach? Nie wiem jak u ciebie we wsi/ mie¶cie ale u mnie było by to odebrane za szczyt wie¶niactwa 😂😂😂😂
OdpowiedzNie ma tolerancji dla takich pajaców. Co za frajer.... ha ha ha
Odpowiedz