tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter - atwy up i narzdzie zbrodni. Nowa kampania brytyjskiej policji [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter - atwy up i narzdzie zbrodni. Nowa kampania brytyjskiej policji [FILM]

Autor: Raff 2020.02.12, 17:11 Drukuj

Skutery są w Wielkiej Brytanii pojazdami najczęściej wykorzystywanymi do popełniania przestępstw. Brytyjska policja przygotowała kampanię, w której zachęca ich właścicieli do lepszego zabezpieczania jednośladów.

Kłódka, łańcuch, pokrowiec - pod takim hasłem ruszyła w Wielkiej Brytanii kampania informacyjna skierowana do właścicieli skuterów. Krótki animowany spot, przygotowany przez policję, ma zachęcić właścicieli jednośladów do skuteczniejszego zabezpieczania ich przed kradzieżą.

NAS Analytics TAG

Z materiału video wynika, że jeden skuter wykorzystywany jest przez przestępców do popełniania wielu wykroczeń, bardzo często ulega także zniszczeniu w wyniku stosowanej przez brytyjskich funkcjonariuszy taktyki taranowania.

W swoim filmie policjanci tłumaczą właścicielom skuterów jak zabezpieczyć jednoślad przed kradzieżą - zachęęcają, by za kazdym razem stosowali porządną kłódkę, solidny łańcuch na koło i nakrywali swoje maszyny pokrowcami. Wiadomo - coś, co nie kusi widokiem, jest mniej narażone na zniknięcie…

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr