tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Taranem go! Brytyjska policja nadal bezwzględna dla złodziei jednośladów [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Taranem go! Brytyjska policja nadal bezwzględna dla złodziei jednośladów [FILM]

Autor: Raff 2020.02.14, 15:10 2 Drukuj

Przestępstwa popełniane z użyciem jednośladów są na Wyspach poważnym problemem, dlatego każda bezwzględna akcja policji, mająca na celu eliminowanie bandytów, leży nam na sercu.

Motocykle i skutery to narzędzia frajdy i radości, a nie łatwy sposób na rozbój. Kibicujemy brytyjskiej policji i z przyjemnością oglądamy kolejne akcje z taranowaniem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę