tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Straci 100 tys. z w godzin. Koszmarna gupota kierowcy AMG A45
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Straci 100 tys. z w godzin. Koszmarna gupota kierowcy AMG A45

Autor: Raff 2020.05.25, 14:53 7 Drukuj

Mercedes AMG A45 o wartości około 100 tys. zł został zarekwirowany przez brytyjską policję z Manchesteru. Kierowca, który kupił samochód godzinę wcześniej, złamał wiele przepisów i jechał bez ubezpieczenia.

Tak, wiemy, że to nie motocyklowy news, ale nie mogliśmy powstrzymać się od publikacji. Nieczęsto zdarza się, by w tak krótkim czasie stracić świeżo zakupiony pojazd, na który często pracowało się latami.

NAS Analytics TAG

Mercedes AMG A45, zakupiony został przez kierowcę jako używany. Nawet taki wart był około 100 tys. zł. Nie bez powodu - to topowa wersja tego modelu, osiągająca nawet 380 KM. Do setki przyspiesza w nieco ponad 4 sekundy. Takie osiągi mocno skusiły brytyjskiego kierowcę, który postanowił na drogach Manchesteru wypróbować możliwości samochodu.

Wyczyny szofera nie uszły uwadze policyjnego patrolu, który zarejestrował kilka poważnych naruszeń przepisów. Po zatrzymaniu okazało się ponadto, że świeżo upieczony właściciel A45 nie ubezpieczył swojego pojazdu. Zgodnie z brytyjskim prawem, oznacza to przepadek samochodu. Trafi on na aukcję lub do niszczarki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: Darek 26/05/2020 08:20

Dokadnie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr