tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stop chamstwu na drogach! Policja publikuje nagranie ku przestrodze [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stop chamstwu na drogach! Policja publikuje nagranie ku przestrodze [FILM]

Autor: Raff 2020.02.24, 13:17 2 Drukuj

Chamskie zachowania na drodze - zajeżdżanie, wymuszanie pierwszeństwa i wyprzedzanie "na żyletkę" - znalazły się w opublikowanej przez warmińsko-mazurską policję kompilacji filmowej. Funkcjonariusze opublikowali ten film ku przestrodze.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że my, motocykliści mamy sporo za uszami. Nierzadko jeździmy podobnie jak kierowcy samochodów zarejestrowani na filmie. Warto sobie jednak uświadomić, że poruszanie się w takim stylu zwiększa naszą szansę na tragiczny wypadek co najmniej kilkukrotnie. Tak, jakby sama jazda motocyklem nie była wystarczająco niebezpieczna.

NAS Analytics TAG

Publikujemy ten film w podobnym celu, jaki przyświecał warmińsko-mazurskiej drogówce: ku przestrodze. Zachęcamy was do uważnej jazdy i niepodejmowania nadmiernego ryzyka na drogach publicznych. Pamiętajcie o najważniejszej zasadzie na drodze: nie ufaj nikomu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę