tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lubuskie: pościg za motocyklistą zakończony spektakularnym dzwonem [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lubuskie: pościg za motocyklistą zakończony spektakularnym dzwonem [FILM]

Autor: Raff 2020.04.08, 11:40 6 Drukuj

Lubuska policja poniedziałkową służbę rozpoczęła od mocnego akcentu. Tak mocnego, że w radiowozie do wymiany jest szyba, a motocyklista pożegnał się z maszyną, kto wie czy nie pożegna się z wolnością.

W czasie służby policjanci z lubuskiej drogówki zauważyli dwóch motocyklistów, którzy równocześnie popełnili wykroczenia. Próba zatrzymania nie powiodła się - kierowcy motocykli rzucili się do ucieczki. W Ośnie Lubuskim udało się zatrzymać pierwszego uciekiniera - został on zobowiązany do oczekiwania na radiowóz. Funkcjonariusze kontynuowali pościg za drugim bikerem.

NAS Analytics TAG

Ten próbował zgubić policjantów skręcając w drogę szutrową. Fortel się nie udał, bo munurowi doskonale znali teren. Zajechali motocykliście drogę ucieczki, co zakończyło się spektakularnym dzwonem. Powodem podjęcia ucieczki był… brak prawa jazdy. Teraz zamiast 500-złotowego mandatu, kierowca motocykla może otrzymać wyrok 5 lat więzienia. Drugi motocyklista uciekł, jest poszukiwany przez policję.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę