tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opole: motocyklista bez uprawnie ucieka przed policj. Nie da rady [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Opole: motocyklista bez uprawnie ucieka przed policj. Nie da rady [FILM]

Autor: Raff 2020.03.22, 14:40 Drukuj

Pod osłoną nocy, posiadacz motocykla Suzuki postanowił wybrać się na przejażdżkę. Ułański styl jazdy zwrócił uwagę patrolu Speed w nieoznakowanym radiowozie. Policjanci podjęli próbę zatrzymania kierowcy.

W pewnej chwili wydawało się, że motocyklista się zatrzymał, chwilę potem ruszył jednak i kontynuował ucieczkę. 27-latek został w końcu zatrzymany kilka kilometrów dalej. Grozi mu kara nawet 5 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów przez 3 lata.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr