tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyamali drzwi auta i uszkodzili dystrybutor. Walka ze zodziejami paliwa na stacji w Gdasku [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyamali drzwi auta i uszkodzili dystrybutor. Walka ze zodziejami paliwa na stacji w Gdasku [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.22, 15:22 Drukuj

Na stacji benzynowej na obwodnicy Gdańska doszło do niebezpiecznej szarpaniny i próby zatrzymania złodziei paliwa. Auto, w którym o dostęp do kierownicy i kluczyków walczył z jednym ze złodziei pracownik stacji, uderzyło w dystrybutor.

Całą sytuację zarejestrowała kamera monitoringu. Dwaj mężczyźni w wiekowym passacie zwrócili uwagę pracowników stacji, którzy widzieli ich już wcześniej i podejrzewali o kradzieże paliwa. Kiedy jeden pracowników podszedł do auta i zauważył że naklejka z numerem rejestracyjnym na przedniej szybie jest zasłonięta, chciał wyjąć kluczyki ze stacyjki. Dwaj złodzieje wskoczyli do auta i próbowali odjechać, przeszkadzał im jednak pracownik stacji, który wciąż trzymał kierownicę. 

NAS Analytics TAG

Auto z szamoczącymi się w środku mężczyznami zaczęło krążyć po terenie stacji. W pewnym momencie jeden ze złodziei wyskoczył i uciekł pieszo. Drugi cofając najpierw wyłamał o słup drzwi samochodu od strony pasażera, a następnie uszkodził dystrybutor. Kiedy auto znalazło się na drodze, pracownik stacji w trosce o własne bezpieczeństwo zaniechał dalszej walki. 

Obaj złodzieje uciekli, poszukuje ich policja. Prawdopodobnie będą ścigani nie tylko za kradzież, ale też za sprowadzenia zagrożenia życia i zdrowia postronnych osób. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr