tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjanci na motocyklach te wicz swoje umiejtnoci! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policjanci na motocyklach te wicz swoje umiejtnoci! [FILM]

Autor: Raff 2020.07.24, 10:30 Drukuj

Lubimy sobie czasem skoczyć na tor, by potrenować technikę jazdy. Nie inaczej jest z policjantami na motocyklach. Funkcjonariusze drogówki pochwalili się swoim szkoleniem, które odbyło się na kartodromie w Bydgoszczy.

Prawda o policyjnych szkoleniach motocyklowych jest niestety dość smutna. Funkcjonariusze, z którymi rozmawialiśmy, narzekali, że doskonalenie z techniki jazdy to rzadkość, w dodatku komendanci traktują je nie jako konieczność, ale nagrodę za "dobrą współpracę".

NAS Analytics TAG

O tym, jak bardzo krótkowzroczne jest takie myślenie i jak fatalne skutki może przynieść, najlepiej świadczy niedawny wypadek, w którym policjant na motocyklu najechał na tył samochodu.

Tym bardziej cieszy nas, kiedy nadarza się okazja, by stróżowie prawa mogli podszlifować własne umiejętności. W szkoleniu wzięli udział policjanci z KWP z Bydgoszczy. Ćwiczono jazdę precyzyjną, manewrowanie między przeszkodami i interakcję z samochodem osobowym.

Może nie każdy z was wie, ale dla większości policjantów motocyklistów, jednoślad to przede wszystkim pasja. My zawsze podnosimy lewą w górę, kiedy mijamy takie radiowozy, a i spotkania z drogówką na motocyklach są jakby przyjemniejsze.

źródło: KWP Bydgoszcz

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr