tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zdecydowana większość motocyklistów to… Radomska policja szczerze o nas!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zdecydowana większość motocyklistów to… Radomska policja szczerze o nas!

Autor: Raff 2020.05.08, 11:40 1 Drukuj

Radomska policja, przy okazji prowadzonej ostatnio kontroli jednośladów, w niezwykle szczerych słowach wypowiedziała się o motocyklistach. Musimy przyznać, że jesteśmy poruszeni!

Przyzwyczailiśmy się, że niemotocyklowe media opisują nas zwykle jako dawców, wariatów albo wręcz warzywa. Trudno się temu dziwić - wypowiadanie się o sprawach, o których nie ma się pojęcia zawsze daje efekt w postaci wypaczonej i nieprawdziwej opinii. Tak było na przykład z niedawnym artykułem na Interii.

NAS Analytics TAG

Cieszy nas jednak, że czasem mówi się o nas także pozytywnie. Przy okazji niedawnej kontroli motocykli, prowadzonej przez radomską drogówkę, policja opublikowała komunikat prasowy, a w nim znalazły się następujące słowa:

Wśród wszystkich jeżdżących jednośladami po naszych drogach zdecydowana większość to ludzie przestrzegający przepisy. Są to osoby świadome zagrożeń, więc sami ich nie stwarzają, chroniąc swoje życie, swoich pasażerów, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Oczywiście kontrola ujawniła także motocyklistów szafujących własnym i cudzym bezpieczeństwem, ale, na szczęście, byli oni w zdecydowanej mniejszości. Tak trzymać!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę