tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GTA San Iawa! Motocyklista jak Benny Hill ucieka ulicami miasta [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GTA San Iawa! Motocyklista jak Benny Hill ucieka ulicami miasta [FILM]

Autor: Raff 2020.05.05, 15:14 Drukuj

Ani tutaj prędkości, ani jakichś wielkich emocji. Ta ucieczka przypomina nam trochę finałową scenę z programu "The Benny Hill Show", kiedy główny bohater ucieka przed stale powiększającą się grupą pościgową.

Szkoda trochę chłopa, bo za wykroczenia popełnione w trakcie tej ucieczki będzie musiał zapłacić łącznie 1400 zł w mandatach, do tego tłumaczyć w sądzie dlaczego nie zatrzymał się na wezwanie.

NAS Analytics TAG

Nie musimy chyba dodawać, że gość nie miał prawa jazdy na motocykl, a uprawnienia na kategorię B zatrzymano mu za jazdę pod wpływem alkoholu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr