tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jedzi jak kretyn, nie mia prawka, przegldu i ubezpieczenia. Poegna si z motkiem i tysiakiem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jedzi jak kretyn, nie mia prawka, przegldu i ubezpieczenia. Poegna si z motkiem i tysiakiem

Autor: Raff 2020.07.12, 11:37 Drukuj

Policjanci zatrzymali motocyklistę, bo jeździł po mieście tak ryzykownie, że zwrócił uwagę mieszkańców. Podczas kontroli zaczęły wychodzić niezłe kwiatki.

Kiedy w motocyklu wyjdzie nam przegląd i musimy dotrzeć do SKP, to jedziemy tak, jakby nas w ogóle nie było - spokojnie, powoli, nawet w korkach się nie przeciskamy - po co kusić los. Nie wszyscy jednak wykazują się taką ostrożnością.

NAS Analytics TAG

Jeleniogórscy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń od mieszkańców. Dotyczyły one motocyklisty, który swoim stylem jazdy budził niepokój. Funkcjonariusze wyruszyli na poszukiwania i już po chwili namierzyli kierowcę. Po zatrzymaniu na jaw zaczęły wychodzić dość nieprzyjemne rzeczy.

Przede wszystkim 29-latek nie miał w ogóle uprawnień do kierowania motocyklem. Po drugie motocykl nie posiadał przeglądu technicznego, ani ubezpieczenia OC, zaś tablica rejestracyjna pochodziła od innego pojazdu. Mężczyzna został ukarany mandatem o łącznej wartości 1000 zł, a motocykl na lawecie odjechał na parking.

To niestety nie koniec kłopotów kierowcy motocykla - informacja o braku ubezpieczenia trafi do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, który, w zależności od sytuacji, może nałożyć dodatkową, bardzo wysoką karę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr