tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga Warszawa! Trwa zorganizowana akcja kontroli jednoladw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga Warszawa! Trwa zorganizowana akcja kontroli jednoladw

Autor: Raff 2020.07.13, 13:09 5 Drukuj

Warszawscy motocykliści muszą liczyć się z częstszymi niż dotąd kontrolami policyjnymi. Jak dowiedzieliśmy się od samych funkcjonariuszy, którzy zatrzymywali mnie w miniony weekend kilkukrotnie, trwa akcja, mająca na celu sprawdzenie uprawnień do kierowania jednośladami.

Ponieważ sprawdziłem jak działa to na własnej skórze, mogę zapewnić, że kontrole nie mają na celu szykanowania motocyklistów, nie jest to także pokaz siły. Kontrola przebiega w miłej atmosferze, choć samo zatrzymanie może być dla niektórych zaskoczeniem - ja zostałem wczoraj "zdjęty" ze środka ruchliwego skrzyżowania na Placu Bankowym.

NAS Analytics TAG

Policjanci sprawdzają przede wszystkim uprawnienia - nie dotyczy to tylko kategorii B, ale także na przykład tego, czy skuterzyści poruszają się 125 zgodnie z prawem. Przy okazji trzeba się też liczyć ze sprawdzeniem stanu trzeźwości. Kontrole prowadzone są w kilku miejscach naraz, więc może się zdarzyć, że zostaniecie zatrzymani dwukrotnie. Na pocieszenie dodam, że cała operacja trwa kilka minut.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: ... 13/07/2020 15:14

A moe podludzi?

Odpowiedz
Autor: Affa 13/07/2020 21:03

przecie wygrali

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr