tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawa: bez uprawnień uciekał przed policją z prędkością 220 km/h [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawa: bez uprawnień uciekał przed policją z prędkością 220 km/h [FILM]

Autor: Raff 2020.07.18, 09:07 Drukuj

Prawie 220 km/h poruszał się kierowca motocykla, którego próbowała zatrzymać stołeczna policja. To niestety kolejny przypadek jak fatalnie wpływają na nasz wizerunek osoby poruszające się bez uprawnień.

Patrol drogówki zauważył motocyklistę, który ulicą Żołnierską poruszał się z prędkością 115 km/h. Próba zatrzymania nie powiodła się, więc policjanci podjęli pościg. Motocykl skręcił w ulicę Szwoleżerów, następnie Reymonta, i Piłsudskiego, gdzie udało się go zatrzymać. Najwyższa zarejestrowana prędkość wyniosła 219,7 km/h.

NAS Analytics TAG

Okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania motocyklami. Przeciwko mężczyźnie będą toczyły się teraz dwa postępowania: jedno na podstawie art. 178b KK, czyli niezatrzymania się do kontroli drogowej pomimo wydawanych przez policjanta poleceń, co traktowane jest jako przestępstwo zagrożone karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Drugie postępowanie dotyczyć będzie popełnionych w trakcie ucieczki wykroczeń w tym przekroczenia dopuszczalnej prędkości oraz kierowania pojazdem mechanicznym bez uprawnień. Za to może grozić mężczyźnie utrata prawa jazdy i wysoka grzywna.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę