tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawa: kobieta oskarża policjantów o złośliwe przedłużanie kontroli na moście Poniatowskiego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawa: kobieta oskarża policjantów o złośliwe przedłużanie kontroli na moście Poniatowskiego

Autor: Raff 2020.10.06, 15:41 4 Drukuj

Nietypowy przebieg miała interwencja warszawskich policjantów wobec kobiety zatrzymanej na moście Poniatowskiego. O sprawie pisze portal auto-swiat.pl.

Kobieta oskarża policjantów o złośliwość, a nawet mobbing. Jak twierdzi, funkcjonariusze bezpodstawnie przedłużyli kontrolę, a powodem tego zachowania miało być zwrócenie im uwagi, że nie noszą maseczek ochronnych w czasie interwencji.

NAS Analytics TAG

Ważnym aspektem tej historii jest fakt, że kierująca nie miała przy sobie dokumentu prawa jazdy, który jest wciąż wymagany. Policjanci sprawdzili dane kobiety w bazie, ale mimo tego zażądali dostarczenia blankietu na miejsce.

Nie zezwolili przy tym, by kierująca sama udała się po dokument, zatem musiał dostarczyć go ktoś inny. W dodatku postanowili także skierować do sądu wniosek o ukaranie za nieujawnienie pracodawcy, mimo że kobieta tłumaczyła, że prowadzi własną firmę. W ten sposób interwencja przedłużyła się do ponad dwóch godzin.

Zdaniem policji, cytowanej przez portal auto-swiat.pl, takie działanie funkcjonariuszy było całkowicie zgodne z prawem i przyjętymi procedurami. Innego zdania jest kobieta, która uważa, że policjanci złośliwie przedłużali interwencję i niepotrzebnie wymagali okazania blankietu prawa jazdy. Jej zdaniem była to zemsta za zwrócenie im uwagi na temat maseczek.

Doświadczenia motocyklistów z kontrolami bywają różne, ale mamy wrażenie, że ten scenariusz i taki typ policjantów chyba już spotkaliśmy. Jakie są wasze doświadczenia z kontrolami?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę