tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Próbował ukraść portfel weteranowi. Motocykliści nie pozostali obojętni
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Próbował ukraść portfel weteranowi. Motocykliści nie pozostali obojętni

Autor: Raff 2019.11.15, 16:44 Drukuj

Grupa motocyklistów dokonała obywatelskiego zatrzymania kieszonkowca, który próbował ukraść portfel kwestującemu weteranowi.

Sytuacja miała miejsce podczas corocznej kwesty na rzecz weteranów wojennych, która odbywa się w całej Wielkiej Brytanii. Wiele osób zbiera wówczas datki do puszek, a sama akcja jest niezwykle popularna - na ubraniach Brytyjczyków można dostrzec charakterystyczne czerwone maki.

NAS Analytics TAG

Grupa motocyklistów z klubu MC Oxleathers dostrzegła na Market Square w Stafford kieszonkowca, który próbował ukraść portfel kwestującemu weteranowi. Bikerzy natychmiast zatrzymali złodzieja i wezwali policję.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę