tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejny bandyta staranowany! Pikna akcja brytyjskiej policji [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejny bandyta staranowany! Pikna akcja brytyjskiej policji [FILM]

Autor: Raff 2019.10.19, 09:38 2 Drukuj

Plaga bandytów na skuterach stała się w Wielkiej Brytanii nie do zniesienia. Londyńska policja tłumaczy jak drastycznymi metodami musi posługiwać się w codziennej pracy. Jakby na potwierdzenie ich słów pojawia się zgłoszenie kolejnego przestępstwa, popełnionego przez mężczyznę za czerwonym skuterze.

NAS Analytics TAG

Po krótkiej akcji gość zostaje zatrzymany konkretnym uderzeniem radiowozu. Wielu aktywistów jest oburzonych działaniami brytyjskiej policji, ale statystyki są nieubłagane - to jedyny jak dotąd skuteczny sposób na powstrzymanie fali przestępczości.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr