tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejny bandyta staranowany! Piękna akcja brytyjskiej policji [FILM] NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Kolejny bandyta staranowany! Piękna akcja brytyjskiej policji [FILM]

Autor: Raff 2019.10.19, 09:38 2 Drukuj

Plaga bandytów na skuterach stała się w Wielkiej Brytanii nie do zniesienia. Londyńska policja tłumaczy jak drastycznymi metodami musi posługiwać się w codziennej pracy. Jakby na potwierdzenie ich słów pojawia się zgłoszenie kolejnego przestępstwa, popełnionego przez mężczyznę za czerwonym skuterze.

NAS Analytics TAG

Po krótkiej akcji gość zostaje zatrzymany konkretnym uderzeniem radiowozu. Wielu aktywistów jest oburzonych działaniami brytyjskiej policji, ale statystyki są nieubłagane - to jedyny jak dotąd skuteczny sposób na powstrzymanie fali przestępczości.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę